| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | IC-Kaart |
| Biometrische meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Het scherm | 4.3“ IPS 272*480 Touch screen |
|---|---|
| Controletype | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Vingerafdrukkaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 Standaardcapaciteit, facultatieve 50000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Identificatiestijl | Wachtwoord, Gezicht, Vingerafdruk, RFID-Kaart |
|---|---|
| Vingerafdrukkaart Pin Capacity | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Mededeling | tcp/ip netwerk, USB, RS485, (facultatief) WIFI |
| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gezichtscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5“ HD-touch screen |
| Het scherm | 4,3-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Cameera | 200W pixel Dubbele Infrarode, Dubbele HD Camera |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1K |
|---|---|
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5k |
| Verslagcapaciteit | 300K |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, Identiteitskaart, SPELD |
| Taal | Chinees/het Engels/het Spaans/Indonesiër/Thai/Arabisch |
| Identificatiestijl | Vingerafdruk, Gezicht, Identiteitskaart, SPELD |
|---|---|
| Het scherm | 2,8-duim TFT-het kleurenscherm |
| Identificatiesnelheid | ≦1.0s |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5.000 |