| Gezichtscapaciteit | 1K |
|---|---|
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5k |
| Verslagcapaciteit | 300K |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, Identiteitskaart, SPELD |
| Taal | Chinees/het Engels/het Spaans/Indonesiër/Thai/Arabisch |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 300000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 2,8 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Vertoning | 4,3 duimtouch screen |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
| Logboekcapaciteit | 1.000.000 |
| ID Card | Steun 125Khz Freqency (facultatieve 13.56Mhz) |
| Mededeling | Wifi/TCP/IP/USB Pen Drive |
| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gezichtscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5“ HD-touch screen |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Het scherm | 5 duimhd Touch screen |
| Identificatiewijze | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Identificatiestijl | Vingerafdruk, Gezicht, Identiteitskaart, Wachtwoord |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Mededeling | USB, TCP/IP, RS485, Wolk, (facultatief) WIFI |
| Het scherm | 2,8-duim TFT-het kleurenscherm |
| Taal | Chinees/het Engels/Thai/het Spaans/Indonesiër/Arabisch |
| De versie van het gezichtsalgoritme | Gezicht V2.2 |
|---|---|
| De versie van het vingerafdrukalgoritme | Vinger V3.0 |
| De capaciteit van de gebruikersregistratie | 5000 |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Productnaam | Van het gezichts LEIDENE de Machine KaderToegangsbeheer |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, wachtwoord, kaart, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Verpakking Details | Doos |
|---|---|
| Levertijd | 3-7 dagen |
| Betalingscondities | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Doos |
|---|---|
| Levertijd | 3-7 |
| Betalingscondities | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 500/DAG |
| Document | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |