| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Vertoning | 4.3 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Resolutie | 800*480 |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Het scherm | 5-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Het vertoningsscherm | 8 duimhd Touch screen |
| Controle | gezicht, Speld, IC-kaart, Identiteitskaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Gezichtscapaciteit | 1,500 (kan 3.000 uitbreiden) |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Card/PIN capaciteit | 3000 |
| Vertoning | het Touche screen van 4,3 duimtft |
| Camera | De dubbele Infrarode Camera van HD |
| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
| Verslagcapaciteit | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 5“ HD-touch screen |
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Cameera | 200W pixel Dubbele Infrarode, Dubbele HD Camera |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| vertoning | 8 duimips touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Typ van de energiebron | Batterij aangedreven |
|---|---|
| Software | SDK openen |
| Mededeling | USB, 4G, WiFi, Netwerk |
| Gezichtscapaciteit | 5000 |
| Identificatie | Gezicht, Mifare-kaart, PIN, |
| Productnaam | GezichtsToegangsbeheermachine |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, wachtwoord, kaart, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |