| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Vertoning | 5 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Resolutie | 800*480 |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Reserveaccu | facultatief |
|---|---|
| Vertoningsgrootte | 2.8 TFT-het kleurenscherm |
| Gezicht/vingerafdruk/kaart/wachtwoord | 1000/5000/5000/5000 |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Modelnummer | TM F650 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000/5000 (facultatief) |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.5m2.5m |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Resolutie | 800*480 |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
| Verslagcapaciteit | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimlcd Touch screen |