| Het scherm | 5-duim HD 720P IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | Gezicht/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Speciale Eigenschappen | Motieopsporing, HD-Touch screen, de Kleurencamera van HD, Nachtvisie |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5,000 (Facultatieve 20,000/50,000) |
| Productnaam | AI dynamisch gezichtsherkenningsapparaat |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM&ROM | 256M DDR; 4G Emmc |
| Camera-invullicht | Real Sensor 1/2,9 inch FOV 75° 2MP pixel high-definition kleurencamera WDR breed dynamisch.Sensor 1/ |
| Weergave | 5 inch IPS full-view touchscreen met hoge resolutie |
| Productnaam | Gezichtsopkomstapparaten |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, speld, rfid, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimips Touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 Duimips Touch screen |
| Kaartsteun | IC/ID |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Transacties | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Camera | Dubbele Camera's 2M de Kleur van Pixel HD; 2M infrarode camera |
| Vertoningsgrootte | 5-duim HD IPS Touch screen |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Vingerafdrukkaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 Standaardcapaciteit, facultatieve 50000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |