| CPU | RK3568, Quad-core ARM Cortex-A55, 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8 TOPS rekenkracht |
| RAM | 2GB DDR4 (standaard) / uitbreidbaar |
| ROM | 8 GB (standaard) / uitbreidbaar tot 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Productnaam | AI de Machine van de Gezichtsopkomst |
|---|---|
| Controle | Dynamische gezichtserkenning, rfid kaart, speld |
| Toetsenbord | aanrakingstoetsenbord |
| vertoning | het 5 duim hd touche screen, 200W-infrared leeft camera's |
| Gezicht Resiter | norm 5000, (facultatieve 10000/50000) |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 2,8 duimkleur |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Weergave | 5,0 inch IPS-touchscreen |
|---|---|
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| Camera | 2 MP kleurrijke WDR+ 2 MP infrarood live-camera |
| Mededeling | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 Standaard |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| RAM | 256M Ddr; |
| ROM | 4G EMMC |
| Gebruikerscapaciteit | 15000 (Facultatieve 50000) |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Het scherm | 5-duim IPS HD Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Kaartcapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| PIN Capacity | 5.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
| Het schermgrootte | 4,3 Duimkleur LCD |