| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Verslag | 1.000.000 |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Mededeling | WiFi/TCP/IP/USB Pen Drive/Wiegand In /Out |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Vertoning | 5 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Resolutie | 854*480 |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Gezichtscapaciteit | 5000/50000 (facultatief) |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 5000/50000 (facultatief) |
| Verslag | 1.000.000 |
| vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Mededeling | WiFi/TCP/IP/USB Pen Drive/Wiegand In /Out |
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Cameera | 200W pixel Dubbele Infrarode, Dubbele HD Camera |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, 485, WIFI |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 (Facultatieve 20000) |
| FRR | <0> |
| VER | <0> |
| Type | Draagbare Biometrische van de de Werknemerstijd van de Gezichtserkenning de Opkomstmachine |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 5 duimtouch screen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| RAM | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Productgrootte | 195 mm * 88 mm * 27,5 mm |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | IC-Kaart |
| Biometrische meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| CPU | RK3568, Quad-core ARM Cortex-A55, 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8 TOPS rekenkracht |
| RAM | 2GB DDR4 (standaard) / uitbreidbaar |
| ROM | 8 GB (standaard) / uitbreidbaar tot 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Productnaam | AI de Machine van de Gezichtsopkomst |
|---|---|
| Controle | Dynamische gezichtserkenning, rfid kaart, speld |
| Toetsenbord | aanrakingstoetsenbord |
| vertoning | het 5 duim hd touche screen, 200W-infrared leeft camera's |
| Gezicht Resiter | norm 5000, (facultatieve 10000/50000) |