| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gezichtscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5“ HD-touch screen |
| Productnaam | Het Toegangsbeheer van het gezichtsaftasten |
|---|---|
| Vertoning | Het 10,1 Duimscherm |
| Communicatie manier | TCP/IP, WIFI, USB |
| Besturingssysteem | Linux 3,1 |
| Controlewijze | gezicht, vingerafdruk, rfid kaart, speld. |
| Productnaam | Van het de Erkenningssysteem van het vrije SDK-Wolken Biometrisch Gezicht de Opkomsttime machine |
|---|---|
| Mededeling | USB, TCP/IP, RS485, (FACULTATIEF) WIFI |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.500 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Vertoning | 5 duim Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Resolutie | 800* 480 |
| Camera | 200 pixelkleurencamera, 100 pixel infrarode camera |
| Mededeling | TCP/IP, Ethernet (Landline), USB |
| Productnaam | Gezichtsopkomstapparaten |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, speld, rfid, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| vertoning | 2,4 Duim TFT LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Vingerafdrukcapaciteit | 1000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) P2S |
| Vertoning | 2.4 TFT-Kleur LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic/gprs/3g/4g |
| Biometrische meting | vingerafdruk |
| Mededeling | TCP/IP, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Verifieer wijze | Fingerprint+PIN+card |
|---|---|
| Vertoning | 2.8inch het kleurrijke Vertoningsscherm |
| Gebruikerscapaciteit | 3,000/5,000 |
| Transactiecapaciteit | 230.000 |
| Standaardmededeling | TCP/IP, USB-Bestuurder |