| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Open manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Vingerafdruksensor | capacitief |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Open Manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Plaats van herkomst | CHINA |
|---|---|
| Modelnummer | Tm-K2 |
| Productnaam | Gps het Volgende systeem van de wachtpatrouille |
| Toepassing | binnen en openlucht |
| Grootte | 86*57*28mm |
| ModelNumber | Tm-K2 |
|---|---|
| Productnaam | Wacht Tourd Monitoring System |
| Speciale Eigenschappen | Maak waterdicht |
| Grootte | 86*57*28mm |
| Kleur | Sinaasappel |
| Het scherm | 5-duim IPS HD Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Cameera | 200W pixel Dubbele Infrarode, Dubbele HD Camera |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Gewicht | 120g |
| Lees tijd | 1 tweede |
| Productnaam | Van de de Patrouillewacht 125KHZ van TIMMY Online GPS de Waterdichte Wacht Patrol Monitoring |
|---|---|
| Lees afstand | 35cm |
| Toepassing | Oliepijpleiding, Chemisch product, Mijnbouw Industy |
| Batterijtype | 3.7V navulbare lithiumbatterij |
| Batterijcapaciteit | mah 1.800 |
| WDR | Breed dynamisch bereik, ondersteunt nauwkeurige gezichtsherkenning |
|---|---|
| Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
| netwerk communicatie | TCP/IP, USB, WIFI |
| Erkenningsafstand | 00,5-2,5 meter |