| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Materiaal van de schaal | Behuizing van aluminiumlegering (wandmontage en poortbeugels optioneel) |
|---|---|
| CPU | RK3568, quad-core ARM Cortex-A55-architectuur, hoofdfrequentie 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T rekenkracht |
| RAM | 2GB DDR4 (standaard)/uitbreidbaar |
| vertoning | 8 duimips touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Productnaam | Zichtbaar Licht Live Face Recognition Attendance Machine |
|---|---|
| Maak waterdicht | Outdoor/IP65 Bescherming |
| Erkenningsmethode | Vinger/kaart/wachtwoord |
| vertoning | 5 duimhd IPS het scherm |
| Gezichtscapaciteit | 5,000 (50.000 zijn facultatief) |
| Het scherm | 8-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 50.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Weergave | 5,0 inch IPS-touchscreen |
|---|---|
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| Camera | 2 MP kleurrijke WDR+ 2 MP infrarood live-camera |
| Mededeling | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 Standaard |
| Vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, 485, WIFI |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 (Facultatieve 20000) |
| FRR | <0> |
| VER | <0> |
| Model | HF2 |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| RAM | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| PIN Capacity | 3.000 |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 Duimkleur LCD |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |