| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| vertoning | De Kleur LCD van 2,4 Duimtft |
| Mededeling | USB, USB-flashstation |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| Camera | WDR brede dynamische sensor 1/5 inch FOV 752MP pixel infrarood live camera |
| licht vullen | LED-invullicht en dubbel infrarood invullicht (automatische regeling op basis van omgevingslicht) |
| Weergave | 5,0 inch IPS-aanraakscherm, HD 720 * 1280 |
| Communicatie poort | TCP/IP, USB-Type A (Ondersteuning U-schijf), Wifi, RS485 |
| Vertoning | Het de Kleurenscherm van 2,8 Duimtft |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Webserver-Software |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoord | 3000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | IC-Kaart |
| Biometrische meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 3000/5,000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000/5,000 |
| Vertoning | 2.8inch kleurrijke Vertoning |
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Software | Lokale Bureaubladtoepassing en Wolkentoepassing |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| RFID-Kaartcapaciteit | 3000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| CPU | RK3568, quad-core ARM Cortex-A55-architectuur, hoofdfrequentie 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0,8T rekenkracht |
| RAM | 2GB DDR4 (standaard)/uitbreidbaar |
| ROM | 8GB (standaard), uitbreidbaar tot 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Productartikel | De prikklok van de Face&vingerafdruk |
|---|---|
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 200000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het de Kleurenscherm LCD van 2,4 duimtft |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |