| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP/USB-Bestuurder |
| Voltage/stroom | 9V/12V 1A |
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
| Toegangsbesturingsinterface | De Haven van de Output/Battery van het slotrelais |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 10,0000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 5 duimkleur |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Merk | TIMMY |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Mededeling | TCP/IP/de bestuurder van WiFi /USB |
| Vertoningsgrootte | het scherm van de 2,8 duimkleur |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Software | Desktop en Wolkensoftware |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| RFID-Kaartcapaciteit | 3000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.8m3m |
| Productnaam | AI dynamisch gezichtsherkenningsapparaat |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM&ROM | 256M DDR; 4G Emmc |
| Camera-invullicht | Real Sensor 1/2,9 inch FOV 75° 2MP pixel high-definition kleurencamera WDR breed dynamisch.Sensor 1/ |
| Weergave | 5 inch IPS full-view touchscreen met hoge resolutie |
| Vertoning | 2,8 duim Capacitieve LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic |
| Identificatiesnelheid | Minder dan 0.2s |
| Grootte | 187*131*42mm |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 Duimips Touch screen |
| Kaartsteun | IC/ID |
| Erkenning DistanceDistance | 0.52.5m |
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
|---|---|
| Taal | Chinees en Engels (standaardversie, aanpasbaar in meerdere talen) |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 stuks |
| Gezichtscapaciteit | 5000 stuks |
| Kaartcapaciteit | 5000 stuks |