| Productnaam | Zichtbare Lichte Echte Machine-machine de Erkenningsopkomst van het Persoonsgezicht |
|---|---|
| Milieu | binnengebruik |
| Erkenningsmethode | Vinger/kaart/wachtwoord |
| Mededeling | TCP/IP, USB-Gastheer, WiFi |
| vertoning | 4,3 duimhd IPS het scherm |
| vertoning | 8 duimips touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Vertoning | 2,8 Duim TFT LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Mededeling | TCP/IP, Ethernet (Landline), USB |
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verifieer Wijze | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk Frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| puntnaam | UHFrfidlezer over lange afstand |
| Gezichtscapaciteit | 3000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 110000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 2,8 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Speciale Eigenschappen | Tijd & Opkomst |
| Kaartcapaciteit | 2000 |
| Materiaal | Metaal, anti-Vandaal, Waterdichte IP68 |
| Statische stroom | Minder dan 3mA |
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verifieer Wijze | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk Frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| puntnaam | UHFrfidlezer over lange afstand |
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| verificatie modus | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Puntnaam | UHFrfidlezer over lange afstand |
| Gebruikersbeheer | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gegevensbeveiliging | Gecodeerd |
| Aanpassing | - Ja, dat klopt. |
| Integratie | - Ja, dat klopt. |
| Controle in real time | - Ja, dat klopt. |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Open Manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |