| Productnaam | AI03F dynamische gezichtsherkenningsterminal |
|---|---|
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
| NPU | 0.6T |
| Weergave | 5 inch HD IPS-aanraakscherm, resolutie 1280 * 720 |
| Communicatie poort | TCP/IP, USB-Type A (Ondersteuning U-schijf), Wifi |
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
|---|---|
| Algoritme | Binoculair liveness-detectie-algoritme en gezichtsherkenningsalgoritme en QR-code-algoritme |
| taal/stem | Chinees, Engels (standaard), ondersteunt aanpassing van verschillende talen en stemmen |
| Gebruikerscapaciteit (persoon) | 10.000 gebruikers (10.000 geregistreerde gebruikers met gezichtsherkenning/wachtwoord/kaart, 20.000 |
| Gebruikersrecords (invoer) | 1000.000 records (Ondersteunt gezichts-/palmaderherkenning voor het opnemen en vastleggen van foto |
| Resolutie | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Speciale Eigenschappen | De tijd & de Opkomst, maken/Weerbestendig waterdicht |
| De Opties van de gegevensopslag | Wolk |
| Toepassing | Binnen, Openlucht |
| Mededeling | USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Sipport Portocols | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Het werk frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-Macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Lezingswaaier | 20-35 m (Hoge macht 0~8m) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verifieer wijze | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimtouch screen |
| Resolutie | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Speciale Eigenschappen | De tijd & de Opkomst, maken/Weerbestendig waterdicht |
| Wiegand | Wiegand26 input-output |
| Toepassing | Binnen, Openlucht |
| Mededeling | USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verifieer wijze | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| verificatie modus | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| verificatie modus | RFID-Kaart |
| Antenne | 7dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |