| Verifieer wijze | Fingerprint+PIN+card |
|---|---|
| Vertoning | 2.8inch het kleurrijke Vertoningsscherm |
| Gebruikerscapaciteit | 3,000/5,000 |
| Transactiecapaciteit | 230.000 |
| Standaardmededeling | TCP/IP, USB-Bestuurder |
| Productnaam | Zichtbare lichte de opkomstmachine van de gezichtsopsporing |
|---|---|
| Erkenningsmethode | Gezicht/vingerafdruk/rfid/kaart/wachtwoord |
| vertoning | 5 duimhd IPS het scherm |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Open manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Vingerafdruksensor | capacitief |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Card/PIN capaciteit | 3000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Vertoning | het Touche screen van 2,8 duimtft |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Open Manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Type | De biometrische Machine van de Tijdopkomst met Kaartlezer |
|---|---|
| Biometrische meting | Gezichtserkenning/Vingerafdrukscanner |
| Vertoning | 4 duimtouch screen |
| Mededeling | TCP/IP, USB, WIFI |
| Garantie | Één Jaar Garantie |
| Vertoning | 2,8 duim Capacitieve LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic |
| Identificatiesnelheid | Minder dan 0.2s |
| Grootte | 187*131*42mm |
| Het openen van Methode | gezicht, vingerafdruk, wachtwoord, kaart, app, sleutel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| APP | Tuya Wifi |
| Batterij | 5000mAh navulbare lithiumbatterij |
| De Grootte van het slotlichaam | 24*240mm |
| Het openen van Methode | gezicht, vingerafdruk, wachtwoord, kaart, app, sleutel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| APP | Tuya Wifi |
| Batterij | 5000mAh navulbare lithiumbatterij |
| De Grootte van het slotlichaam | 24*240mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | TIMMY |
| Het werk stijl | offline of online |
| Facultatieve Functies | Reserveaccu |
| Modelnumer | TM70 |