| Het openen van Methode | gezicht, vingerafdruk, wachtwoord, kaart, app, sleutel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| APP | Tuya Wifi |
| Batterij | 5000mAh navulbare lithiumbatterij |
| De Grootte van het slotlichaam | 24*240mm |
| Vertoning | 2,8 duim Capacitieve LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic |
| Software | vrij |
| Mededeling | TCP/IP, Ethernet (Landline), USB |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | TIMMY |
| Het werk stijl | offline of online |
| Facultatieve Functies | Reserveaccu |
| Modelnumer | TM70 |
| Vertoning | de Vertoning van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Voltage/stroom | 9V 1A |
| Gebruikerscapaciteit | 3,000/5,000 |
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functie | (Facultatieve) GPRS/Wifi |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (optioneel 6 + 128) |
| Schermgrootte | 5,0-inch high-definition hardscherm, resolutie (720*1280) HD |
| touchscreen | Capacitief scherm, Corning-glas van de vierde generatie, 5-punts aanraakbediening |
| Pixel | Voor 500WFF, achter 1300WAF |
| Het scherm | 4,3-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Resolutie | 272*480 |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Vertoning | Het Touche screen van de 4,3 Duimvertoning |
|---|---|
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 300000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 2,8 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Vertoning | het de kleurenscherm van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Software | vrij |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 5000 |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Vertoning | Het de Kleurenscherm van 2,8 Duimtft |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Webserver-Software |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoord | 3000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |