| Productnaam | Het Toegangsbeheer van het gezichtsaftasten |
|---|---|
| Vertoning | Het 10,1 Duimscherm |
| Communicatie manier | TCP/IP, WIFI, USB |
| Besturingssysteem | Linux 3,1 |
| Controlewijze | gezicht, vingerafdruk, rfid kaart, speld. |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| stroomvoorziening | DC12V 1A |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera + 2MP Infared Camera |
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
|---|---|
| Taal | Chinees en Engels (standaardversie, aanpasbaar in meerdere talen) |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 stuks |
| Gezichtscapaciteit | 5000 stuks |
| Kaartcapaciteit | 5000 stuks |
| Vertoning | 2,8-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Productnaam | Van het gezichts LEIDENE de Machine KaderToegangsbeheer |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, wachtwoord, kaart, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, identiteitskaart, Wachtwoord, Palm |
|---|---|
| Mededeling | USB, TCP/IP, RS485, (FACULTATIEF) WIFI |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1K |
|---|---|
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5k |
| Verslagcapaciteit | 300K |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, Identiteitskaart, SPELD |
| Taal | Chinees/het Engels/het Spaans/Indonesiër/Thai/Arabisch |
| Gezichtscapaciteit | 1,0000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000,000 |
| Voeding | 12V |
| Vertoningsgrootte | 5 duimhd Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput |
| Identificatiestijl | Wachtwoord, Gezicht, Vingerafdruk, RFID-Kaart |
|---|---|
| Vingerafdrukkaart Pin Capacity | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Verslagcapaciteit | 300.000 |
| Mededeling | tcp/ip netwerk, USB, RS485, (facultatief) WIFI |
| Identificatiestijl | Vingerafdruk, Gezicht, Identiteitskaart, SPELD |
|---|---|
| Het scherm | 2,8-duim TFT-het kleurenscherm |
| Identificatiesnelheid | ≦1.0s |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5.000 |