| Gezichtscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Het scherm | 4,3-duim IPS Touch screen |
|---|---|
| Cameera | 200W pixel Dubbele Infrarode, Dubbele HD Camera |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Het scherm | 4,3 Duim, HD 272*480. Capacitief Touch screen |
|---|---|
| Systeem | Linux 3,10 |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimlcd Touch screen |
| Het scherm | 5-duim IPS HD Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer Wijze | Gezicht, Vingerafdrukkaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 Standaardcapaciteit, facultatieve 50000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, WFII |
| Productnaam | AI de Machine van de Gezichtsopkomst |
|---|---|
| Controle | Dynamische gezichtserkenning, rfid kaart, speld |
| Toetsenbord | aanrakingstoetsenbord |
| vertoning | het 5 duim hd touche screen, 200W-infrared leeft camera's |
| Gezicht Resiter | norm 5000, (facultatieve 10000/50000) |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functies | IC-Kaart |
| Biometrische Meting | Gezicht |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, RS485, USB-Lijn, USB Pen Driver |
| Gezichtscapaciteit | 10000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 10000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 4,3 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Vertoning | 5 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Resolutie | 800*480 |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |