| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,5 duimhd Capacitief Touch screen |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | De camera van de het Pixel hd kleur WDR van SONY 200W, de Infrarode camera van 200W |
| vertoning | 8“ Capacitief LCD IPS touch screen |
| Identificatiestijl | Zichtbare Lichte Gezichtserkenning, SPELD, gezichts & SPELDcombinatie, ID/IC |
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimhd Capacitief Touch screen |
| Productnaam | Gezichts de Opkomstsysteem van het ErkenningsToegangsbeheer |
|---|---|
| vertoning | 5,0 Duim, HD 720*1280, Capacitief Touch screen |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 50000) |
| De nauwkeurigheid van de gezichtserkenning | 99.70% |
| Voeding | 12V gelijkstroom |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | De kleurenwdr camera van 2MP hd, de Infrarode camera van 200W |
| RAM/ROM | 256M Ddr; 4G EMMC |
| vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
| Identificatiestijl | Dynamisch Gezicht, RFID, SPELD |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
| Verslagcapaciteit | 1.000.000 |
| FaceRecognitionsnelheid | ≦0.2s |
| Resolutie | 800*480 |
| Productnaam | AI GezichtsToegangsbeheer |
|---|---|
| Het scherm | 4,3 duimhd Touch screen |
| Bionularcamera | 200W kleurrijke WDR+200W-Infrared leven camera |
| Besturingssysteem | Linux 3,10 |
| Controle | Gezicht, Speld, RFID-Kaart |
| Vertoning | 10 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord, Vingerafdruk |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
|---|---|
| vertoning | 5 duimips het Scherm |
| RESOLUTIE | 1280 * 720 |
| Camera | 200 pixelkleurencamera, 100 pixel infrarode camera |
| Mededeling | Wifi, Ethernet (Landline), USB |
| Productartikel | De prikklok van de Face&vingerafdruk |
|---|---|
| Vertoning | het Scherm van 4,3 duimtft |
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 |