| Het scherm | 8-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 50.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
|---|---|
| Het scherm | 5-duim IPS Touch screen |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Gezichtscapaciteit | 5000/50000 (facultatief) |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 5000/50000 (facultatief) |
| Verslag | 1.000.000 |
| vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Mededeling | WiFi/TCP/IP/USB Pen Drive/Wiegand In /Out |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Het vertoningsscherm | 8 duimhd Touch screen |
| Controle | gezicht, Speld, IC-kaart, Identiteitskaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| WDR | Breed dynamisch bereik, ondersteunt nauwkeurige gezichtsherkenning |
|---|---|
| Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| camera | 2MP Coclor Camera + 2MP Infared Camera |
| Stroomvoorziening | DC12V 1A |
| Vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
|---|---|
| Mededeling | TCP/IP, 485, WIFI |
| Gebruikerscapaciteit | 5000 (Facultatieve 20000) |
| Identificatiestijl | Zichtbare Lichte Gezichtserkenning, SPELD, gezichts & SPELDcombinatie, identiteitskaart (IC) |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| RAM | 256M Ddr; |
| ROM | 4G EMMC |
| Gebruikerscapaciteit | 15000 (Facultatieve 50000) |
| Model | HF2 |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| RAM | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Vertoning | 10 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord, Vingerafdruk |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Productartikel | De prikklok van de Face&vingerafdruk |
|---|---|
| Vertoning | 2.8inch TFT-het Scherm |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 3000 |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |