| vertoning | 4,3 Duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| vertoning | 5 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Vertoning | 5 duimhd Touch screen |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Webserver-Software |
| Logboekcapaciteit | 1.000.000 |
| Kaart | Norm met Identiteitskaart (IC-de kaart is facultatief) |
| Mededeling | Wifi/TCP/IP/USB Pen Drive |
| Vertoning | Het de Kleurenscherm van 2,8 Duimtft |
|---|---|
| Software | Desktopsoftware en Webserver-Software |
| Gezichtscapaciteit | 1000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoord | 3000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| Productnaam | Van het de Erkenningssysteem van het vrije SDK-Wolken Biometrisch Gezicht de Opkomsttime machine |
|---|---|
| Mededeling | USB, TCP/IP, RS485, (FACULTATIEF) WIFI |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5.000 |
| Gezichtscapaciteit | 1.500 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiestijl | Gezicht, SPELD, gezichts & SPELDcombinatie, RFID |
|---|---|
| Het scherm | 4,3-duim Elektronisch Capacitief Touch screen |
| Resolutie | 800*480P |
| Erkenning | Van het werknemersnaam en aantal erkenningen |
| Camera | 100W Infrared Camera; 100W infraroodcamera; 200W Pixel HD Colorful Camera 20 |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| Camera | WDR brede dynamische sensor 1/5 inch FOV 752MP pixel infrarood live camera |
| licht vullen | LED-invullicht en dubbel infrarood invullicht (automatische regeling op basis van omgevingslicht) |
| Weergave | 5,0 inch IPS-aanraakscherm, HD 720 * 1280 |
| Communicatie poort | TCP/IP, USB-Type A (Ondersteuning U-schijf), Wifi, RS485 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 3000/5,000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 3000/5,000 |
| Vertoning | 2.8inch kleurrijke Vertoning |
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Weergave | 5,0 inch IPS-touchscreen |
|---|---|
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0,6T) |
| Camera | 2 MP kleurrijke WDR+ 2 MP infrarood live-camera |
| Mededeling | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 Standaard |
| Gezichtscapaciteit | 1K |
|---|---|
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5k |
| Verslagcapaciteit | 300K |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, Identiteitskaart, SPELD |
| Taal | Chinees/het Engels/het Spaans/Indonesiër/Thai/Arabisch |