| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Verifieer wijze | RFID-Kaart |
| Streepjescodetype | QR, Ééndimensionale code |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Puntnaam | QR Codelezer Access Control |
| Mededeling | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Verifieer wijze | NFC, IC-Kaart, RFID-Kaart |
| Streepjescodetype | QR, Ééndimensionale code |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Puntnaam | QR Codelezer Access Control |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | Wiegand in &out /USB/RS232/RS485 |
| Verifieer Wijze | RFID-kaart (QR-code) |
| Streepjescodetype | QR, Ééndimensionale code |
| Lezingsafstand (Kaart) | 3~6cm |
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
|---|---|
| vertoning | 5 duimips het Scherm |
| RESOLUTIE | 1280 * 720 |
| Camera | 200 pixelkleurencamera, 100 pixel infrarode camera |
| Mededeling | Wifi, Ethernet (Landline), USB |
| Vertoning | 10 duimips Touch screen |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord, Vingerafdruk |
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5000, facultatieve 20000 |
| Verslagcapaciteit | 1000,000 |
| Mededeling | USB, RS485, TCP/IP, u-Schijf, (Facultatieve) WFII |
| Vertoning | 2,8 Duim TFT LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3000 |
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Mededeling | TCP/IP, Ethernet (Landline), USB |
| Productartikel | De prikklok van de Face&vingerafdruk |
|---|---|
| Vertoning | het Scherm van 4,3 duimtft |
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoordcapaciteit | 5000 |
| PIN Capacity | 3.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 3.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Mededeling | TCP/IP/RS485/WiFi/Wiegand /USB |
| Het scherm | 4,3 Duim, HD 272*480. Capacitief Touch screen |
|---|---|
| Systeem | Linux 3,10 |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,3 duimlcd Touch screen |
| Vertoning | 4,3-duim Capacitief LCD Touch screen |
|---|---|
| Face/RFID Kaart/Wachtwoordcapaciteit | Standard 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Identificatiesnelheid | minder dan 0.2s |
| verificatie modus | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |