| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Productnaam | Het Controlemechanisme van de gezichtsdeur |
|---|---|
| Het scherm | 8 duimhd Touch screen |
| Identificatiemanier | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Functie | Toegangsbeheer, tijdopkomst, temperatuur het testen |
| Taal | Engels/Spaans/Thais/Spaans/Italiaans/Turks/Arabisch etc. |
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimhd Capacitief Touch screen |
| Gezichtscapaciteit | 10000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000000 |
| Wachtwoordcapaciteit | 10000 |
| Vertoningsgrootte | het Scherm LCD van de 5 duimhd TFT Kleur |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Mededeling | USB |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gebruikerscapaciteit | 50.000 |
| Verslagcapaciteit | 5.000.000 |
| Het scherm | 5“ IPS touch screen |
| Mededeling | TCP/IP, Wifi, USB-Bestuurder |
|---|---|
| vertoning | het Touche screen van 4,3 duimtft |
| Voltage/stroom | 12V 1A |
| Verifieer wijze | Gezicht, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 10,000 |
| Productnaam | GezichtsToegangsbeheermachine |
|---|---|
| Identificatiewijze | gezicht, wachtwoord, kaart, qr code |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Vertoning | 2,8 Duim TFT LCD |
|---|---|
| Voltage | 12V |
| Gebruikerscapaciteit | 3,000/5,000 |
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Identificatietype | Fingeprint, Identiteitskaart, Wachtwoord |
| Gezichtscapaciteit | 1,0000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 1000,000 |
| Eigenschap | Waterdichte ip 65 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimhd Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput |