| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 4,5 duimhd Capacitief Touch screen |
| Productnaam | AI GezichtsToegangsbeheer |
|---|---|
| Het scherm | 4,3 duimhd Touch screen |
| Bionularcamera | 200W kleurrijke WDR+200W-Infrared leven camera |
| Besturingssysteem | Linux 3,10 |
| Controle | Gezicht, Speld, RFID-Kaart |
| Kaartcapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Kleur | bruin |
| Mededeling | TCP/IP/RS485/WiFi/Wiegand /USB |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | De kleurenwdr camera van 2MP hd, de Infrarode camera van 200W |
| vertoning | 4.3“ Capacitief LCD touch screen |
| Taal | Engelse, Spaanse, Turkse en andere 20 nationale talen、 Stem |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (optioneel 6 + 128) |
| Schermgrootte | 5,0-inch high-definition hardscherm, resolutie (720*1280) HD |
| touchscreen | Capacitief scherm, Corning-glas van de vierde generatie, 5-punts aanraakbediening |
| Pixel | Voor 500WFF, achter 1300WAF |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
| Transacties | 300.000 |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Gebruikerscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 5 duimlcd touch screen |
| Kaartsteun | IC/ID/ |
| Mededeling | TCP/IP/WiFi/Wiegand Input/Output |
| Gegevensopslag | Wolk, plaatselijk in Machine of PC |
|---|---|
| Systeem | Linux |
| Gezichtscapaciteit | 50.000 |
| Logboekencapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 5“ HD-touch screen |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Het vertoningsscherm | 8 duimhd Touch screen |
| Controle | gezicht, Speld, IC-kaart, Identiteitskaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 |
| PIN Capacity | 3.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Kleur | zwarte/wit |
| Mededeling | TCP/IP/RS485/WiFi/Wiegand /USB |