| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Transacties | 1.000.000 |
| Vertoningsgrootte | 2,8 duimhd Capacitief Touch screen |
| Toegangsbesturingsinterface | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Vertoning | 2,8 duim Capacitieve LCD |
|---|---|
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve Functies | Reservebattery/ic |
| Software | vrij |
| Mededeling | TCP/IP, Ethernet (Landline), USB |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | TIMMY |
| Het werk stijl | offline of online |
| Facultatieve Functies | Reserveaccu |
| Modelnumer | TM70 |
| Vertoning | de Vertoning van 2,8 duimtft |
|---|---|
| Voltage/stroom | 9V 1A |
| Gebruikerscapaciteit | 3,000/5,000 |
| Verifieer wijze | Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Facultatieve functie | (Facultatieve) GPRS/Wifi |
| D.S.T | Steun |
|---|---|
| WiFi | Facultatief |
| Grootte | 175mm W x 140mm D x 180mm H |
| Drukformate | 5 lijndruk met één documentingang |
| Productnaam | Digitaal Tijdregistreertoestel |
| D.S.T | ja |
|---|---|
| WIFI | facultatief |
| Grootte | 175mm W x 140mm D x 180mm H |
| Drukformate | 5 lijndruk met één documentingang |
| ModelNumber | AP50 |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Open manier | Mobiele toepassing +Fingerprint + Wachtwoord + Kaart + Sleutel |
| Vingerafdrukcapaciteit | 100 |
| Vingerafdruksensor | capacitief |
| Tuya App | steuniphone en Android-telefoon |
| Gezichtscapaciteit | 1K |
|---|---|
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 5k |
| Verslagcapaciteit | 300K |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, Identiteitskaart, SPELD |
| Taal | Chinees/het Engels/het Spaans/Indonesiër/Thai/Arabisch |
| Identificatiestijl | Gezicht, Vingerafdruk, identiteitskaart, Wachtwoord, Palm |
|---|---|
| Mededeling | USB, TCP/IP, RS485, (FACULTATIEF) WIFI |
| Gezichtscapaciteit | 1.000 |
| Vingerafdruk/Kaart Pin Capacity | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 100.000 |
| Gezichtscapaciteit | 5000/50000 (facultatief) |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 5000/50000 (facultatief) |
| Verslag | 1.000.000 |
| vertoning | 5 duimhd Touch screen |
| Mededeling | WiFi/TCP/IP/USB Pen Drive/Wiegand In /Out |