| Streepjescodetype | QR Code, 1D/20-streepjescode |
|---|---|
| De kaart las afstand | 0~10 cm |
| Het decoderen wijze | beeld het decoderen |
| Kaarttype | De kaart van EM Card/IC Card/NFC |
| Het werk frequentie | 125KHZ (TK4100/EM4100) OF 13.56MHZ M1 |
| vertoning | 5,0 duimtouch screen |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 5000 (Facultatieve 10000/50000) |
| Kaartcapaciteit | 5000 (Facultatieve 10000/50000) identiteitskaart-norm, Facultatief IC |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Binoculaire Camera | 2MP Colorful WDR+200W Infrarood Live Camera |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Transacties | 500.000 |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10.000 |
| Camera | Dubbele Camera's 2M de Kleur van Pixel HD; 2M infrarode camera |
| Vertoningsgrootte | 5-duim HD IPS Touch screen |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | TiMY |
| Certificering | FCC,CE,ROHS |
| Modelnummer | AI67FW |
| CPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
| RAM | 256M DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Camera | 2MPHD kleurencamera, 2MP HD infraroodcamera, groot bereik dynamisch |
| Herkenningsmodus | AI dynamisch gezicht + vingerafdruk + wachtwoord + kaart |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit | 5000 gebruikers |
| Vingerafdrukcapaciteit | 10000 gebruikers |
| Herkenningssnelheid | ≤0,2 seconden |
| Precies van de herkenning | 99.70% |
| Camera | 200W pixel hd kleurencamera, de Infrarode camera van 100W |
|---|---|
| Vertoning | 4.3 " duim Capacitief LCD touch screen |
| Mededeling | TCP/IP, WIFI, USB |
| Leiden | LEIDEN Dubbel hoge machts infrarood licht |
| Resolutie | 800*480 |
| Typ van de energiebron | Batterij aangedreven |
|---|---|
| Software | SDK openen |
| Mededeling | USB, 4G, WiFi, Netwerk |
| Gezichtscapaciteit | 5000 |
| Identificatie | Gezicht, Mifare-kaart, PIN, |
| Besturingssysteem | Linux-besturingssysteem |
|---|---|
| Weergavetype | Aanraakscherm |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
| Record capaciteit | 500.000 |
| Identificatiemodus | Gezicht, vingerafdruk, pincode, kaart |
| Cpu | 1.2G Dual Core-WAPEN schors-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6t |
| RAM | 256M Ddr; |
| ROM | 4G EMMC |
| Gebruikerscapaciteit | 15000 (Facultatieve 50000) |