| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| D.S.T | Ja |
|---|---|
| WIFI | Facultatief |
| Grootte | 175mm W x 140mm D x 180mm H |
| Drukformate | 5 lijndruk met één documentingang |
| ModelNumber | AP50 |
| Gezichtscapaciteit | 10.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 10.000 |
| Transactiecapaciteit | 1.000.000 |
| Vertoning | 4,5 duimhd Touch screen |
| Mededeling | WiFi/TCP/IP/USB Pen Drive/Wiegand In /Out |
| Gesteunde protocollen | ISO18000-6B, ISO18000-6C (EPS GEN2) |
|---|---|
| Het werk frequentie | ISM 902~928MHz en ISM 865~868MHz, Andere (aangepaste) frequentienormen |
| Communicatie havens | Wiegand 26/34/98, RS485/RS232, USB |
| Verrichtingswijze | Vaste Programmeerbare Frequentie of Software |
| Rf-Macht | 0~30dBm, Programmeerbare Software |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Productnaam | Thermisch GezichtsToegangsbeheer |
|---|---|
| vertoning | 8 duimhd Touch screen |
| Identificatiemanier | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Taal | Engels/Spaans/Thais/Spaans/Italiaans/Turks/Arabisch etc. |
| netwerksysteem | TCP/IP, C/S-Lan, WIFI |
| Kaartcapaciteit | 1000 |
|---|---|
| Wachtwoordcapaciteit | 1000 |
| Toegang Contr | De Output van het slotrelais/Alarmoutput/Uitgangsknoop/Deursensor |
| Communicat | TCP/IP/(Facultatief) WiFi/RS485 |
| Talen | Engels/Italiaans/Spaans/Turks/Koreaans/Japans/enz. |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Mededeling | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| verificatie modus | RFID-Kaart |
| Antenne | 8dbi cirkelantenne |
| Het werk frequentie | ISM 902 928MHz en ISM 865-868MHz |
| Gebruik | Veiligheidspatrouille het reizen |
|---|---|
| Kaarttype | RFID 125KHz |
| Lezingsafstand | 35cm |
| Mededeling | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Het laden tijd | 4 uren |
| Reserveaccu | facultatief |
|---|---|
| Vertoningsgrootte | 2.8 TFT-het kleurenscherm |
| Gezicht/vingerafdruk/kaart/wachtwoord | 1000/5000/5000/5000 |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
| Modelnummer | TM F650 |