| Het scherm | 5-duim HD IPS Touch screen |
|---|---|
| Identificatiewijze | 1: N, 1:1 |
| Identificatiesnelheid | ≦0.2s |
| Gezicht/identiteitskaart-Capaciteit | 5.000 |
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Gebruikerscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Verslagcapaciteit | 500.000 |
| Vertoningsgrootte | 8 duimips touch screen |
| Kaartsteun | (Facultatief) IC/ID/ |
| Erkenning DistanceDistance | 0.8m3m |
| Productnaam | De Machine van het deurToegangsbeheer |
|---|---|
| Camera | 200W kleurrijk breed dynamisch bereik |
| Het scherm | 5 duimhd Touch screen |
| Identificatiewijze | Gezicht, wachtwoord, RFID-Kaart |
| Gezichtscapaciteit | 5000 (facultatieve 20000) |
| Vertoning | 4,3 duimtouch screen |
|---|---|
| Camera | Dubbele Infrarode camera, Dubbele HD-camera |
| Gezichtscapaciteit | 1500 |
| Vingerafdruk/Kaart/Wachtwoord | 5000 |
| Mededeling | TCP/IP/USB Pen Drive |
| Vertoning | 2.8 ' het Schermvertoning |
|---|---|
| Verifieer wijze | Gezicht, Vingerafdruk, Kaart, Wachtwoord |
| Gebruikerscapaciteit | 1000 Gezicht, 3.000 Vingerafdruk/Kaartwachtwoord |
| Mededeling | Ethernet/USB-Verbinding, WIFI &3G, (Facultatieve) 4G |
| Toegangsbesturingsinterface | De Haven van de Output/Battery van het slotrelais |
| Gezichtscapaciteit | 5.000 |
|---|---|
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| De Nauwkeurigheid van de gezichtserkenning | 99.7% |
| Kaartcapaciteit | 5.000 |
| Ingebouwde batterij | 7.4v,2000 MA |
| WDR | Breed dynamisch bereik, ondersteunt nauwkeurige gezichtsherkenning |
|---|---|
| Wachtwoordcapaciteit | 5.000 |
| Logboekcapaciteit | 500.000 |
| camera | 2MP Coclor Camera + 2MP Infared Camera |
| Stroomvoorziening | DC12V 1A |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Gebruikerscapaciteit | 3.000 |
|---|---|
| Kaartcapaciteit | 3.000 |
| Verslagcapaciteit | 200.000 |
| Mededeling | USB |
| Vertoningsgrootte | de Kleur LCD van 2,8 duimtft |